PAY-PER-VIEW 2019-11-19T11:57:37+00:00

PAY-PER-VIEW:

NÁKUPOM STREAMU PRIAMO PODPORUJETE CZ/SK MMA

ZÁPAS BEZ RUKAVÍC – EUROVIA ARÉNA, BRATISLAVA

14.12.2019 od 19:00


PRIPRAVUJEME

* NIŽŠIE NÁJDETE POMOCNÍKA AKO STREAM NAKÚPIŤ A SPUSTIŤ

AKO NAKÚPIŤ A SPUSTIT STREAM:

1.

Nákup streamu probieha na www.xfnevent.com

NÁKUP STREAMU
Jak prebieha nákup live streamu? 2019-03-15T16:49:55+00:00

Kedy vykonať nákup streamu?

  • Nákup streamu je možné vykonať už pred začatím vysielania – aj niekoľko dní vopred (odporúčame). Pre prehranie záznamu streamu po skončení live streamu je možné nákup vykonať rovnakým spôsobom. Stream je možné zakúpiť a sledovať kdekoľvek na svete. Poplatek je účtován za jedno spuštění na jednom přehrávači.

Ako vykonať nákup a spustenie streamu?

  • Po kliknutí na tlačidlo „KÚPIŤ“ sa Vám otvorí web adresa https://www.xfnevent.com v okne prehliadača. Po zadaní a overenie email adresy vyplňte v ďalšom kroku svoje osobné údaje. Po úspešnom odoslaní platby sa Vám zobrazí stránka s potvrdením objednávky a s kódom, ktorý vložíte spoločne s registrovaným emailom do playeru streamu na adrese https://www.xfnlive.com/. Na email Vám dorazí aj potvrdzovací výpis objednávky s uvedeným heslom pre spustenie streamu.


V případě problému se na nás obraťte na email adrese stream@xfn.cz

2.

Spustenie streamu prebieha na www.xfnlive.com

SPUSTENIE STREAMU
Ako a kde spustiť live stream? 2019-02-01T18:28:33+00:00

Ako spustím stream? Stream je možné sledovať kdekoľvek na svete!

  • Ak ste už vykonali Nákup streamu na adrese https://www.xfnevent.com a dostali ste svoje heslo, choďte na stránku s playerom streamu na adrese: https://www.xfnlive.com/ a kliknite na veľký obrázok s nápisom PLAY  (viď obrázok nižšie).

 

  • Po tej budete vyzvaní na vloženie svojho emailu, ktorý ste uviedli pri nákupe streamu a ku vloženie hesla, ktoré sa Vám po dokončení nákupu streamu zobrazilo na stránke https://www.xfnevent.com/ a bolo Vám aj doručené na email . Po zadaní týchto údajov potvrďte tlačidlom spustiť.
  • Platnosť nákupu streamu trvá do konca živého prenosu XFN. Zakúpite Ak stream pri začiatku turnaja, čaká Vás bezmála 3 hodiny zábavy.

Ako funguje obnovenie prenosu pri zatvorení okna prehrávača?

  • Ak musíte pri sledovaní streamu okno prehrávača zavrieť, bežte opäť rovno na https://www.xfnlive.com/ a zopakujte len proces vloženie emailu a hesla do playeru.

 

Přejeme příjemnou zábavu. V případě problému se na nás obraťte na email adrese stream@xfn.cz