O XFN 2021-06-02T14:51:13+00:00

O XFN

X Fight Nights je Česko-Slovenskou ligou bojových sportů. XFN je arénou, kde sa stretávajú tí najlepší zápasníci našej krajiny medzi sebou aj proti svetovej elite v súbojoch, ktoré berú dych a prináša vášnivé emócie. XFN je miestom, kde sa rodia nové športové hviezdy a šport sa znovu stáva inšpiráciou pre každého z nás.

MMA JE NAJRÝCHLEJŠIE RASTÚCÍ SPORT NA SVETE

Svet už nehľadá nových hrdinov vo futbale, hokeji alebo atletike. Celý svet šalejú z novodobných hrdinov, bojovníkov, ktorí neohrozene nastupujú do arén celého sveta, aby zo seba ukázali to najlepšie i najhoršie. Napadlo Vás, čím je práve MMA tak výnimočné? Čo sa stane, keď Váš športový hrdina netrafí prázdnu bránku, minie kôš alebo dobehne posledný do cieľa? A čo sa stane, keď váš hrdina urobí chybu v boji muža proti mužovi? Ktorý zážitok pre Vás bude silnejší? Ktorý z týchto zážitkov si budete viac pamätať? Ktorý z nich budete chcieť zažiť znova? MMA je jednoducho povedané výnimočné a nenapodobiteľné športové odvetvia.

Základňa fanúšikov rastie každý mesiac exponenciálne! MMA je najrýchlejšie rastúcou šport na svete! Viac ako 5,4 miliardy tweetov prebehne na sociálnych sieti Twitter počas hlavných svetových športových podujatí, ktoré sleduje viac ako 800.000.000 divákov v takmer 30 jazykoch v 128 krajinách na všetkých kontinentoch. MMA je fenomén, ktorý má jasný cieľ a smer, a to stať sa najpopulárnejším športom planéty.

XFN je arénou, kde sa stretávajú tí najlepší zápasníci našej krajiny medzi sebou aj proti svetovej elite v súbojoch, ktoré berú dych a prináša vášnivé emócie. XFN je miestom, kde sa rodia nové športové hviezdy našej krajiny a šport sa znovu stáva inšpiráciou pre každého z nás.

Sme špecialisti v oblasti bojových športov s viac ako 14 ročnou skúseností a 100+ úspešne zvládnutými eventy. Naše projekty v bojových športoch patrí medzi tie najúspešnejšie v Českej republike. Sme XFN, pridajte sa k nám!

Vízia XFN

Naša vízia je stať sa najpopulárnejší športový ligou v Českej a slovenskom republike. XFN sa musí stať miestom, kde sa rodia nové športové hviezdy a šport sa stane znovu inšpiráciou pre každého z nás.

Naše zápasy navštívilo viac ako 50,000+ spokojených fans!