O XFN 2019-03-18T10:48:36+00:00

O XFN

X Fight Nights je najväčší Česko-slovenský liga MMA. XFN je arénou, kde sa stretávajú tí najlepší zápasníci našej krajiny medzi sebou aj proti svetovej elite v súbojoch, ktoré berú dych a prináša vášnivé emócie. XFN je miestom, kde sa rodia nové športové hviezdy a šport sa znovu stáva inšpiráciou pre každého z nás.

MMA JE NAJRÝCHLEJŠIE RASTÚCÍ SPORT NA SVETE

Svet už nehľadá nových hrdinov vo futbale, hokeji alebo atletike. Celý svet šalejú z novodobných hrdinov, bojovníkov, ktorí neohrozene nastupujú do arén celého sveta, aby zo seba ukázali to najlepšie i najhoršie. Napadlo Vás, čím je práve MMA tak výnimočné? Čo sa stane, keď Váš športový hrdina netrafí prázdnu bránku, minie kôš alebo dobehne posledný do cieľa? A čo sa stane, keď váš hrdina urobí chybu v boji muža proti mužovi? Ktorý zážitok pre Vás bude silnejší? Ktorý z týchto zážitkov si budete viac pamätať? Ktorý z nich budete chcieť zažiť znova? MMA je jednoducho povedané výnimočné a nenapodobiteľné športové odvetvia.

Základňa fanúšikov rastie každý mesiac exponenciálne! MMA je najrýchlejšie rastúcou šport na svete! Viac ako 5,4 miliardy tweetov prebehne na sociálnych sieti Twitter počas hlavných svetových športových podujatí, ktoré sleduje viac ako 800.000.000 divákov v takmer 30 jazykoch v 128 krajinách na všetkých kontinentoch. MMA je fenomén, ktorý má jasný cieľ a smer, a to stať sa najpopulárnejším športom planéty.

XFN je arénou, kde sa stretávajú tí najlepší zápasníci našej krajiny medzi sebou aj proti svetovej elite v súbojoch, ktoré berú dych a prináša vášnivé emócie. XFN je miestom, kde sa rodia nové športové hviezdy našej krajiny a šport sa znovu stáva inšpiráciou pre každého z nás.

Sme špecialisti v oblasti bojových športov s viac ako 14 ročnou skúseností a 100+ úspešne zvládnutými eventy. Naše projekty v bojových športoch patrí medzi tie najúspešnejšie v Českej republike. Sme XFN, pridajte sa k nám!

Vízia XFN

Naša vízia je stať sa najpopulárnejší športový ligou v Českej a slovenskom republike. XFN sa musí stať miestom, kde sa rodia nové športové hviezdy a šport sa stane znovu inšpiráciou pre každého z nás.

Systém ligy

Systém ligy je založený na zápasoch najlepších slovenských MMA zápasníkov svojej váhy, ktorí vo vzájomných súbojoch bojujú o pás šampióna XFN. Držanie pásu šampióna XFN znamená byť najlepším českým profesionálnym zápasníkom svojej váhy v SR. Šampión XFN je povinný k obhajobe svojho pásu najmenej 1x do roka. Právo vyzvať šampióna XFN má ten, ktorý predtým porazil všetky zápasníkmi svojej váhy v rebríčku XFN.

Naše zápasy navštívilo viac ako 50,000+ spokojených fans!

TEAM XFN

Petr Kareš
Petr KarešPROMOTER
petr@petrkares.com
Alena Holá
Alena HoláMATCHMAKER
alena.hola@xfn.cz
Adéla Senetová
Adéla SenetováEVENT MANAGER
adela.senetova@xfn.cz
Lucie Pavlíčková
Lucie PavlíčkováVIP, MEDIA AND TICKETS
lucie.pavlickova@xfn.cz
Jakub Kotek
Jakub KotekMODERÁTOR
jakub.kotek@xfn.cz
Andrej Rakovský
Andrej RakovskýGRAFIK
Jan Bureš
Jan BurešWEB DEVELOPER
Veronika Krupjaková
Veronika KrupjakováTRAVEL MANAGER
Lukáš Jirkovský
Lukáš JirkovskýDESIGNER