NÁVRAT K XFN SUBMISSION ONLY 2

NÁVRAT K XFN SUBMISSION ONLY 2

NÁVRAT K XFN SUBMISSION ONLY 2

2021-07-28T15:29:49+00:00

15.5. sa v centrále Double Red v Brezne uskutočnilo druhé pokračovanie úspešného turnaja v grapplingu s názvom XFN SUBMISSION ONLY. Dokopy sa zúčastnilo 45 zápasníkov, z troch krajín (Slovensko, Česká republika, Poľsko). Diváci boli svedkami 23. napínavých zápasov, ktoré nejedenkrát ocenili potleskom. Niet sa čomu diviť, niektorí zápasníci v klietke bojovali aj viac ako osem minút, čo bezpochyby pridávalo na atraktivite duelu.

Krásy grapplingu predviedli elitné mená tohto športu ako Honza Stach, Jakub Dohnal či Richard Husenica. Okrem nich sa predstavili nádejné hviezde domácej scény, ktoré robia v zahraničí dobré meno Slovenskej republike. Aj vďaka ním malo toto podujatie vysokú úroveň.

Po spätnom obhliadnutí organizácia X Fight Nights hodnotí toto podujatie za vydarené, keďže sa po veľmi dlhej dobe uskutočnil na Slovensku turnaj pod pravidlami grapplingu. To bol jeden z dôvodov prečo sledovalo živé vysielanie na Youtube niečo viac než 15 000 divákov.

Plány sú jasné, pokračovať v projektoch, ktoré budú prínosné pre bojové športy na území Slovenska a Českej republiky. Najbližšie sa vidíme 26.6., tentokrát na podujatí zameranom thajský a klasický box.

 

#xfightnights

AFTERMOVIE