Bratislava privíta úvodné podujatie znovuzrodeného XFN

Bratislava privíta úvodné podujatie znovuzrodeného XFN

Bratislava privíta úvodné podujatie znovuzrodeného XFN

2019-12-11T10:56:04+00:00

BRATISLAVA – Česko-slovenská organizácia bojových umení XFN mení vlastníka. Stopercentný podiel kúpila medzinárodná odevná spoločnosť Double Red a stala sa tak jej jediným majiteľom. Okrem iného vysporiada aj všetky finančné záväzky voči zápasníkom

S blížiacim sa úvodným galavečerom „znovuzrodenej“ organizácie, plánovaným na 14. decembra, oznámila spoločnosť vedená podnikateľom Marcelom Koleničkom jednu z najväčších investičných akvizícii v rámci bojových športov na území Česka aj Slovenska.

Práve podujatie v bratislavskej Eurovia aréne (starý názov Pasienky) v hlavnej úlohe s „kráľom Bratislavy“ Samuelom „Pirátom“ Krištofičom a kontroverzným promotérom XFN Petrom „Voldemortom“ Karešom by malo byť, podľa pravidiel barmského boxu, tým pravým odrazovým mostíkom na ceste k ďalším úspechom. Na karte sa okrem mimoriadne zaujímavého hlavného zápasu uskutočnia aj ďalšie atraktívne súboje. Zápasníci si zmerajú sily v dueloch vypísaných podľa pravidiel zmiešaných bojových umení (MMA) alebo K-1 v malých rukaviciach.

Spoločnosť deklaruje vyplatenie všetkých starých záväzkov

„Našim cieľom je z XFN vybudovať úspešnú európsku organizáciu bojových športov. Double Red vždy investoval do mladých športových talentov a investícia do XFN je ďalším logickým krokom v našom otvorenom prístupe k bojovým športom,“ uviedol v oficiálnom vyhlásení Kolenička, ktorý zároveň potvrdil postupné vysporiadanie všetkých finančných záväzkov XFN voči zápasníkom z minulosti.

zdroj: http://www.netky.sk/clanok/bratislava-privita-uvodne-podujatie-znovuzrodeneho-xfn
foto: www.netky.sk, facebook.com, instagram.com, doublered.eu